قیمت ردیاب

قیمت ردیاب

تبلیغات

قبلا در مطلبی تحت عنوان لیست قیمت ردیاب خودرو قیمت ردیاب های مختلف خودرویی را برای شما نوشته ام برای دیدن این نوشته اینجا کلیک کنید همچنین برای بررسی ارزانترین و گرانترین ردیاب ها میتوانید مطلب ارزانترین ردیاب خودرو را ببینید.
در این نوشته میخواهم حدود قیمت سایتر ردیاب ها را برای شما بنویسم اگر با انواع ردیاب ها آشنایی ندارید پیشنهاد میکنم مطلب انواع ردیاب را مطالعه بفرمایید.
قیمت ردیاب ها به عواملی مثل کیفیت ردیاب ، توانایی های ردیاب و مشخصات ردیاب و همچنین امکاناتی که پنل مدیریت ردیاب به شما میدهد بستگی دارد. همچنین عمر باتری داخلی ردیاب یکی دیگر از پارامتر های موثر در قیمت ردیاب می باشد.
اگر نمیدانید ردیاب خودرویی چیست اینجا کلیک کنید

قیمت ردیاب
قیمت ردیاب

در بین ردیاب های شخصی (پرسنلی) اندازه ، ضد آب و ضد ضربه بودن و میزان شارژ باطری خیلی مهم است برای مثال به ذکر ۴ نمونه ردیاب شخصی همراه با قیمت میپردازیم:

ردیاب شخصی و آهنربایی مدل fat122 قیمت ۵۶۹,۰۰۰ تومان
ردیاب شخصی و آهنربایی gps tracker مدل GPS102 قیمت ۵۸۴,۰۰۰ تومان
ردیاب شخصی کیوبیت مدل TS-200x قیمت ۷۸۰,۰۰۰ تومان
ردیاب شخصی و کودک مدل Qbit قیمت ۸۵۰,۰۰۰ تومان
قیمت ها مربوط به تابستان ۹۸ می باشد
همانطور که ملاحظه میکنید از ۵۰۰ هزار تا ۸۵۰ تومن باید برای ردیاب شخصی در نظر بگیرید.

با زیاد شدن حیوانات خانگی و قیمت بالایی که این حیوانات دارند و همچنین دلبستگی شدید افراد خانواده به حیوانات استفاده از ردیاب حیوانات هم زیاد است معمولا در ردیاب حیوانات عمر باتری را بالا میگیرند و قیمت ردیاب های حیوانات در حال حاضر در بازار حدود ۱ و نیم تا ۲ میلیون تومان است .

این مطلب هم برای شما مفیده :
اولین تولیدکننده ردیاب ایرانی

در بازار ممکن است ردیاب های خاص با قیمت های خاص هم پیدا کنید مثلا ردیاب به شکل ساعت و با قیمتی حدود ۸ میلیون تومان!!

ردیاب های موبایلی در واقع نرم افزارهایی هستند که اطلاعات موقعیت گوشی (صاحب گوشی) را برای شما ارسال میکنند معمولا اطلاعات بیشتری مانند پیامک ها و برنامه هایی که استفاده شده و… هم ارسال میشود. قیمت ردیاب های موبالی (هزینه این نرم افزار) با توجه به امکاناتی که در اختیار شما میگذارند متفاوت هست و معمولا بصورت ماهیانه دریافت میشود مثلا ماهی ۵۰ هزار تومن!
توجه داشته باشید نمونه های خارجی و ایرانی این نرم افزار ها وجود دارد که میتوانید استفاده کنی و برخی از این ردیاب ها بصورت رایگان با محدودیت زمان استفاده (مثلا ۱ هفته یا یکماه) یا با محدودیت امکانات ارائه میشود که میتوانید استفاده کنید و اگر به نظرتان مفید آمد خریداری کنید.

تبلیغات

نظر خود را بنویسید